KAMIENICA GDYŃSKA
81-347 Gdynia, ul. Św. Wojciecha 10 U3

REJESTRACJA TELEFONICZNA kom. +48 602 21 30 41

O NAS

 

Gabinety stomatologiczne EuroDentist to nowoczesna placówka, która powstała w 2013r.

 

Przywitają Państwa lekarze z wieloletnim doświadczeniem, ustawicznie podnoszący swoje kwalifikacje zawodowe na licznych kursach i szkoleniach w kraju i za granicą. U nas pasja w przyswajaniu nowoczesnych rozwiązań w stomatologii idzie w parze z troską o zapewnienie indywidualnego podejścia do Państwa problemów. Na każdym etapie Naszego spotkania stawiamy na Państwa komfort i dobre samopoczucie.

 

Przyjemne, nowoczesne wnętrza, wygodne fotele, miłe dla oczu oświetlenie, ale również nowoczesny sprzęt umożliwiający opiekę i zabiegi na najwyższym poziomie – to właśnie EuroDentist.

 

Naszym celem jest zapewnienie Państwu i Państwa rodzinom kompleksowej opieki, w szczególności poprawa jakości życia przez pomoc w przywróceniu i utrzymaniu zdrowia jamy ustnej. Chcemy Państwa przekonać, że zabiegi u dentysty mogą być niemal przyjemne, a regularne dbanie o zęby wcale nie musi być takie drogie.

Zapraszamy już dziś do gabinetów stomatologicznych EuroDentist.

 

Aleksandra Rozmysłowicz

Lekarz stomatolog,

Kierownik placówki

 

 

 

 

 

 

 

W 2002r. ukończyła Wydział Stomatologii na Akademii Medycznej w Gdańsku.

 

Ustawicznie podnosi swoje kwalifikacje na licznych kursach i szkoleniach, a zdobyta wiedza pozwala kompleksowo zająć się złożonymi problemami zdrowia jamy ustnej od higieny i nawyków począwszy, a na rekonstrukcji zgryzu i uzupełnianiu braków zębów skończywszy.

Interesuje się nowoczesnymi rozwiązaniami w stomatologii, jakie oferuje obecnie możliwość zastosowania komputerowego projektowania koron czy implantów.  

Z troską pochyla się nad swoim pacjentem, by każda wizyta była nie tylko fachowa ale też bezstresowa.

Kieruje się zasadą: „maximum korzyści przy minimum interwencji”, a każdy plan leczenia jest dokładnie z pacjentem omawiany i dostosowany do Jego potrzeb i możliwości.

 

Jej hobby to ogród, gdzie „ładuje baterie” obserwując piękno zmieniającej się przyrody. Przez pryzmat naturalnego piękna i harmonii proporcji patrzy również w swojej codziennej pracy, gdzie zdrowie i urok uśmiechu powinny zawsze iść w parze.